wtorek, 16 lipca 2019

Nie tylko wyborami świat żyje

- Dwa ruskie bombowce strategiczne TU-160 beztrosko fruwały sobie nad Bałtykiem. Dania, Finlandia i Szwecja postawiły w stan gotowości służby ratownicze. Na szczęście lot samolotów o podejrzanej nazwie nie zakończył się katastrofą.

- Naukowcy przeanalizowali paski w TVP Info. Zawsze uważaliśmy, że naukowcy są dziwni. Teraz wiemy dlaczego są dziwni. Są dziwni, bo czytają paski w TVP Info!

- Nad wschodnią Europą i Wyspami Brytyjskimi pojawił się grzbiet geopotencjału. Oznacza to, że w Polsce termometry znowu wystrzelą do góry!

- Brukselka i kolendra to dwie najbardziej znienawidzone rośliny spożywcze. My sądzimy, że cukinia też nie da się lubić!

- Znany reżyser, Patryk Vega, straszy prominentnych polityków PIS filmikami. Prezentuje w nich siebie i fragmenty swojego najnowszego filmu "Polityka". Obejrzeliśmy kilka tych filmików. Vega wygląda w nich naprawdę przerażająco! Nic dziwnego, że zdesperowane Pisiory wypuściły z pierdla samego Batmana - Misiewicza. Bartek ma ich bronić... Czy okaże się większym kozakiem od straszliwego Jokera - Patryka.?

- FOBU szaleje na świecie! FOBU to chorobliwy strach przed rozstaniem. Sprawia on, że trwamy przy upierdliwym partnerze zamiast puścić dziada (francę) w trąbę.

- Była premier Beata Szydło tradycyjnie przegrała kolejne głosowanie w UE. Ucieszyło to byłego prezydenta Lecha Wałęsę, który zauważył, jak zwykle, bardzo rezolutnie: "Ta porażka jej się należała"! Mniej złośliwy okazał się Roman Giertych. Uważa on, że wynik głosowania to zemsta Niemców za klęskę w bitwie pod Grunwaldem.

- Ale nie tylko byłą premier niektórzy wycierają sobie mordy. Na tapetę powróciły również niegdysiejsze ułaskawienia dokonane przez Andrzeja Dudę...
My przypomnieliśmy sobie starą śpiewkę Bronisława Komorowskiego: "Przez Dudę i Szydło, życie mi obrzydło"!

- W polskiej edukacji, współczesny Herod zorganizował rzeź niewiniątek. Za nic ma płacz i zgrzytanie zębów ofiar.

- W Brazylii krewka niewiasta zaatakowała odprawiającego mszę księdza. Brutalnie zepchnęła go z wysokiego podestu (dobre półtora metra). Trudno teraz orzec... Kapłan miał zwykłe szczęście? A może siła wyższa interweniowała? W każdym razie zaliczył miękkie lądowanie i zdołał, nieborak, doprowadzić mszę do końca.

- Gracze na całym świecie czekali na tą grę!

- Illuminaci nadal kopią dołki i nadal nie oni w nie wpadają...

- Cukier nie jest taki zły. Zawiera tylko jeden niezdrowy składnik: cukier. Znacznie gorsze są białe plamki na paznokciach. Oznaczają one, że wątroba nadaje się już tylko do wyrzucenia.

- Urszula Von der Leyen powiedziała, że chce w UE płacy minimalnej. Bardzo szlachetna z niej niewiasta. Nie myśli o sobie, ona tej płacy chce dla innych!

- Pewien Włoch zauważył zdjęcie swojej zmarłej żony na paczce papierosów. Zdjęcie zrobiono, kiedy jeszcze żyła i leżała chora w szpitalnym łóżku opleciona przewodami i rurkami... Jej choroba nie miała związku z tytoniem. Makaroniarz nie godzi się na straszenie palaczy wizerunkiem swojej połowicy. Żąda odszkodowania.

- Samsung testuje wytrzymałość telefonów przy pomocy robota ukształtowanego na podobieństwo ludzkiej dupy.

- Afera samolotowa wybuchła! Kapitan statku powietrznego zbeształ drugiego pilota przy pomocy dwóch kurew i jednego chuja. Wielkie mecyje! Wszystkie media o tym trąbią, tak jakby użycie trzech przekleństw w pięciu zdaniach było jakimś niezwykłym wyczynem... Phi...

18 komentarzy:

 1. robot-dupa mi się podoba. podejrzewam, że zrobi karierę nie tylko medialną. cyfryzacja wchodzi nawet do tyłka - widać cyber-sex to już obowiązek. a jeśli nawet nie, to lada moment zostanie poddany pod głosowanie...

  OdpowiedzUsuń
 2. Dobre zestawienie; dziękuję. Nie mam czasu śledzić tych wszystkich wydarzeń; Phi- co mi tam, beze mnie też świat sobie u-żyje :)

  OdpowiedzUsuń
 3. Białe plamki na paznokciach to objaw awitaminozy, o ile wiem. Śmiało możesz sobie dogadzać słodkim. No, najwyżej użyjesz lakieru, żeby pokryć te plamki, jeśli Ci przeszkadzają ;)

  OdpowiedzUsuń
 4. Jak to dobrze, że nie czytam pasków...... .

  OdpowiedzUsuń
 5. Ale przegląd, nie ma co, szacun wielki!
  Powiem Ci, ze w TVPis nie tylko paski nadają się do głębszych badań, na szczęście nie jestem badaczem
  Co do warzyw, lubię i brukselkę i pozostałe, nie wszystko mogę, ale to już inna historia.
  Edukacja - u nas sa wolne miejsca w szkołach średnich, ale powiedz dziewczynie, która chciała iść do klasy I liceum o profilu społeczno-prawnym, że jest dla niej miejsce w szkole rolniczej o profilu technik weterynarii lub w klasie mundurowej 20 km od domu...

  OdpowiedzUsuń
 6. Rzeź niewiniątek przebija wszystko.
  Akurat brukselkę lubię, więc chętnie wymienię ja na pomidory.

  OdpowiedzUsuń
 7. O ludzie, co za groch z kapustą... I znowu muszę prostować światopoglądy!
  Po pierwsze - jak się komuś ruskie bombowce nie podobają, może sadzić na Bałtyku brzozy.
  Po drugie - cukinia jest najpyszniejszym warzywem spożywczym zaraz po cebuli i ogórkach!
  Po trzecie - jestem całkowicie odporna na FOBU, więc puszczam w trąbę jak leci i dzięki mnie statystyki jeszcze jakoś dyszą.
  Po czwarte - czy ktoś wie, co mogą oznaczać białe plamki na cukrze?
  Po piąte - Czy Samsung, zamiast inwestować w robota, nie mógłby zaangażować mojej... yyy... mnie?
  Po szóste - nie cudzołóż. Czy jakoś tak.

  OdpowiedzUsuń
 8. Witaj, Bojo.

  Odkąd dodatkowo wyposażono każdą salę lekcyjną w komplet miejsc stojących problem edukacyjny przestał podobno istnieć.
  :)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 9. Może sens tej afery w samolocie polega na tym, że w pięciu zdaniach użyli tylko trzech przekleństw, a powinni użyć znacznie więcej?
  Fakt, naukowcy są dziwni - czytanie pasków jest nudne, lepiej czytać etykiety na piwie rzemieślniczym, chociaż są zabawne :-)

  OdpowiedzUsuń
 10. No no....
  Zapomniałeś napisać że świat żyje też miłością...

  OdpowiedzUsuń
 11. Gdyby były dwa chuje i jedna kurwa byłoby względnie w pąsiu.
  Z tą fotą na papierosach to już niepierwszy taki skandal.
  A jaka gra? Na PC, konsolę czy planszowa? :D

  OdpowiedzUsuń
 12. Mnie tak jak Komorowskiemu obrzydły pewne persony, jest ich znacznie więcej niż tylko te dwie wymienione. Ukłony

  OdpowiedzUsuń
 13. Podobno przez jeden dzień jesteśmy zalewani taką ilością informacji, jaką człowieku w XVI wieku przetwarzał całe życie... Po tej dawce informacji doszłam do wniosku, że chyba mam ze trzy życia :)

  A cukinia z kiełbaską w postaci leczo nie jest zła :)

  OdpowiedzUsuń
 14. Dobre zestawień i połoczenie w całóść

  OdpowiedzUsuń
 15. Boją gdyby nie ty nie wiedziałabym co w kraju się dzieje
  Prasówka na szóstkę mistrzu

  OdpowiedzUsuń
 16. Oj, dawno mnie tu nie było, a tu tak zwięźle i wesoło wszystko wyłożone. Wiele wreszcie zrozumiałam, gratulacje :)

  OdpowiedzUsuń
 17. ja jestem tu pierwszy raz i wiadomość czytam w pigułce u ciebie.

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli pojawiają się jakieś obrazki, to przysięgam, że ja nie mam z tym nic wspólnego. W ustawieniach zaznaczyłem stanowcze NIE dla obrazków!