poniedziałek, 9 kwietnia 2018

Nie samym antysemityzmem świat żyje

Zdaje się, że Kaczyński spodziewa się przegranej PIS-u w wyborach samorządowych. Dlatego zamierza podrzucić zgniłe jajko w postaci ustawy obniżającej zarobki samorządowców, między innymi... Zwycięstwo wyborcze nie będzie już tak bardzo słodkie i tłuściutkie!

No ale dość o pierdołach. Teraz coś poważnego. Podobno Jennifer Aniston wprowadza się do Brada Pitta. Niechaj im się razem słodko mieszka! Dobrze im życzymy, bo Polki i Polacy nie są zawistni.

Ostatnio bardzo modnym zajęciem jest mrożenie bobu

Amerykańce chcą umieścić na orbicie ziemskiej zwierciadła. Będą one zawracać promienie słoneczne usiłujące dotrzeć do Ziemi. Dzięki temu, skończy się globalne ocieplenie, a zacznie... Chwilowo nieważne co się zacznie, ale na wszelki wypadek: "Kupujcie kożuszki, ciepluśkie kożuszki, puchowe poduszki i z węgla miał"...

Władze Florencji będą walczyć z pamiątkami. Nie będzie wolno, między innymi, umieszczać podobizny Dawida (tego od Michała Anioła) na męskich bokserkach. Może i słusznie, ale my, jako przedstawiciele neopurytanizmu, uważamy, że najpierw trzeba uszyć bokserki dla Dawida!

W łódzkim aquaparku powstanie plaża dla naturystów. Cieszy nas to bardzo i chętnie wybierzemy się do Łodzi. Szkoda tylko, że plaża będzie otoczona nieprzeziernym ogrodzeniem... Ale nic to! Mamy taki ręczny świder, więc sobie poradzimy...

Eksperci twierdzą, że wiele kobiet przez całe życie wybiera złe metody golenia nóg. Oj, baby, baby... Kiedyż wreszcie zaczniecie dokonywać właściwych wyborów? I nie chodzi tylko o golenie nóg...

NIK podejrzewa, że hodowcy drobiu leczą antybiotykami zdrowe ptactwo!

Nasz ulubiony artysta, Justin Bieber, usunął tatuaż przedstawiający ukochaną Selenę. Oznacza to, że chyba można do niego startować?

Jakiś szwabski tygodnik napisał o miesięcznicach smoleńskich. Między innymi to: "Każdy Polak przypomina sobie, gdzie był w chwili, gdy usłyszał tą wiadomość" My chyba nie jesteśmy Polakami, za chiny nie możemy sobie przypomnieć...

Bardzo przypadła nam go gustu błyskotliwa wypowiedź europosła Janusza Lewandowskiego: "Premier powinien się czerwienić za białą księgę"!

Księżna Kate na pewno nie zwalnia tempa, a książę William prawdopodobnie nie zwalnia tempa. Trzecie dziecko w drodze! Narodziny to nie jedyne ważne wydarzenie w ich życiu. Książęca para weźmie udział w koncercie z okazji 100-lecia niepodległości Polski. Wystąpi na nim Edyta Górniak!

Kto skoczy do sklepu?

71 komentarzy:

 1. prasóweczka o dość szerokim horyzoncie.
  czyżby pogoda w okolicy zdechła?
  koło mnie wiosna taka, że prawie lato

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. U nas też pogoda prawie letnia. Wczoraj byłem na spacerze, wróciłem troszkę zmęczony, więc odpoczywałem czytając różności...

   Usuń
 2. Wiosna u mnie pełną gębą, daleko mi do księżnej ,bo urodziłam tylko jednego księcia, ale to z prawdziwego zdarzenia - takiego co to sam przy sobie za dużo nie robi, bo ma ciżbę - :)
  Się doczekałam
  https://londynsrondyn.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie martw się, Zołzo... Jak się książę ożeni, to się odmieni!

   Usuń
  2. Liczę na to bardzo
   https://londynsrondyn.blogspot.com/

   Usuń
 3. Całe szczęście, że mam pewne zasoby i skakać do sklepu nie muszę nazbyt często, co w związku z bez-sklepowymi niedzielami bywa nieco utrudnione - znaczy się utrudnione to skakanie do sklepu ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No cóż... Nasze zasoby, choć niemałe, zazwyczaj okazują się niewystarczające. Musimy skakać!

   Usuń
  2. zwiększyć zapasy, zwłaszcza przed niedzielami bezsklepowymi

   Usuń
  3. U nas nie ma niedziel bezsklepowych. W każdą jakiś sklepik jest otwarty!

   Usuń
 4. Tak czytam czytam i nagle... Wystąpi na nim Edward Gierek!
  Na szczęście otworzyłem szerzej oczy i wszystko nabrało sensu.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Przyjrzałem się bliżej... Rzeczywiście, na pierwszy rzut oka , można się pomylić.

   Usuń
 5. Sruty, pierduty, jak mawiał Platon po pijaku. Sensacją byłoby, gdyby Żenifer wprowadziła się do Łiliama w miesięcznicę smoleńską, a następnie ogoliła nogi Lewandowskiemu odzianemu wyłącznie w slipy z wizerunkiem burmistrza Florencji figlującego z Górniak w łódzkim akłaparku!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Takie sensacje zdarzają się czasami, ale my ich nie opisujemy, bo to podpada pod antysemityzm!

   Usuń
 6. Uświadomiłam sobie , że jest Pan nieprzeciętnie, nie Pan jeden,leniwy. Wciąż to kupowanie, bieganie do sklepu, organizowanie napitku a przecież łatwiej by było mieć sprzęt, nakapać na zapas a jeśli zbraknie, dokapać. Wie się co pije i oszczędność jest i pewność a jeśli ktoś przyniesie słoninę z beczki...raj na ziemi.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ba! Myśli Pani, że nie próbowaliśmy zająć się kapanym? Niestety, salon Mikołaja Miki nawiedzany jest przez częste kontrole nie skarbowe, które pacyfikują przedsiębiorczość monopolową!

   Usuń
 7. Wow, ale groch z kapustą:-)
  Podobno Brad Pitt cierpi na chorobę nierozpoznawania twarzy, więc swoją byłą weźmie za nową i git:-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Fajnie skubany ma. To tak, jakby za każdym razem miał inną!

   Usuń
 8. Jakiś nowy styl blogowania w tym poście dostrzegam. Ktoś napisał - prasówka - nawet mi sie to podoba. Zwłaszcza trafne komentarze odautorskie

  OdpowiedzUsuń
 9. A wiesz, że Brad Pitt oficjalnie ogłosił, że przez rok nie będzie korzystał z seksu. Wprawdzie nie wiadomo o co chodzi, ale miłe, że ogłosił.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Współczuję jego współpracownikom, będzie jeszcze bardziej upierdliwy niż zwykle!

   Usuń
 10. Niestety, w Rzeszowie PiS może nie przegrać. Dlatego chyba wyprowadzę się do Chrisa Hemswortha. Będziemy sobie mrozić fasolkę szparagową i zawracać Wisłę kijem, dzięki czemu będzie sucho, a nawet mokro. Zatem kup pan cegłę! W wolnych chwilach będę startować do Dawida Kwiatkowskiego.
  Planuję również krucjatę przeciwko budkom z hotdogami na zaporze w Solinie i wizerunkami Myszki Miki na biustonoszach. Zaproponuję urządzenie nad Wisłokiem pływającej kaplicy katamaranowej celem odparcia ataku golasów z Łodzi.
  P. S. Wiadomość z ostatniej chwili: wreszcie dokonałam właściwego wyborów: absolutnie nie zamierzam golić nóg ani żadnych innych członków!

  Zgłaszam się na ochotnika do sklepu. Może być monopolowy?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Jeżeli zaczniesz od wizyty w sklepie, to wszystkie plany zrealizujesz pomyślnie i co do joty.
   Oczywiście, że monopolowy!

   Usuń
  2. To idę.
   Jestem dumna z moich wyborów!

   Usuń
  3. No to trzeba oblać taką niezwykłą zgodę!

   Usuń
  4. Koniecznie. Zgoda buduje, toteż wnieśmy mur sojuszu. Toastami!

   Usuń
  5. A może nawet i nie mur, tylko gmach.

   Usuń
 11. Wszystko, wszystkim, ale jakaś hierarchia ważności musi być zachowana! Powinieneś zacząć od mrożonego bobu. A jak się później do niego dobrać? Może tym świderkiem?
  Czy William nie zwalnia tempa? Chyba właśnie jest zbyt wolny i nie zdążył w porę... :-D

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie jestem Hitchcookiem, nie potrafię zacząć od trzęsienia ziemi!
   Dobieranie się do mrożonego bobu jeszcze nie jest modne, ale wszystko przed nim...
   A może to nie William winny?

   Usuń
 12. Ta plaża dla naturystów mnie zainteresowała. Ciekawe, jak wygląda ten Wasz świder. ;) i ciekawe, czy tam ptaszki będą. hihihihihihi. Wtedy chętnie i Nikon by ze mną poszedł na taka plażę. No i co z tego, że można, mnie na pewno Biber by nie chciał. Chociaż......... hahahahahahaha
  Pozdrawiam Cię Boja. A cha do sklepu mogę lecieć, a co.....

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Będą ptaszki, będą muszelki, będą wzgórza i doliny, wszystko będzie! Nie tak, jak u Kononowicza...

   Usuń
  2. Uprzedziłeś mnie z tym Kononowiczem.
   Jak wszystko będzie, to jestem zadowolona i uszczęśliwiona. :D :D :D ;) .

   Usuń
 13. Żyję w bance nie doinformowania.Od dwóch lat świadomie nie patrzę wiadomości.W aucie o pełnych godzinach radio ściszam i jest pieknie.Tylko czasem nie moge się nadziwić o co w pracy się kłócą.Ale jak to mówią: co kto lubi, jego wola.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. To niedobrze. Pamiętasz jak śpiewał Kaczmarski? "Kto sam, ten nasz najgorszy wróg"... Może lepiej włącz się w te kłótnie?

   Usuń
 14. Te wieści to chyba z jakiego babskiego czasopisma, sorry, z pisemka dla kobiet? W tej części, która dotyczy celebrytów, kompletnie nic nie pojmuję.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A myślisz, że jest ktoś kto pojmuje? Tylko sprawa bobu wydaje się jasna...

   Usuń
 15. Takie wiadomości to lubię, od razu świat przyjaźniejszy, żadnych straszności, a drobne plotki to zawsze wskazane;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Drobne plotki? A ja, głupi, myślałem, że są to światowe sensacje...

   Usuń
 16. Witaj, Bojo.

  Ciekawe, czy Watykan pójdzie florencką drogą niepamiątek.

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podobno Franciszek nosi bokserki z nadrukiem Dawida...

   Usuń
 17. Fajnie tak poczytać o ważnych wydarzeniach za darmo. Nie wypada się z obiegu informacyjnego i oszczędza jednocześnie. Dzięki, Dobry Mężczyzno.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Nie ma za co. Abonament będzie od przyszłego roku...

   Usuń
  2. Muszę więc szybko czytać, zamiast się delektować, jak dotychczas.

   Usuń
  3. Nie bądź taką sknerą, Szarabajko. Abonament nie będzie wygórowany. Pół litra na miesiąc + VAT.

   Usuń
  4. Dla tego, kto będzie w potrzebie największej!

   Usuń
 18. Tyle ważnych wydarzeń człowieka bombarduje ze wszystkich stron, że nie wiem na czym skupić swoją uwagę... chyba jednak te bokserki Dawida ogniskują moje zainteresowanie ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Może właśnie dlatego Goliat przegrał? Bo skoncentrował się na bokserkach Dawida? Chociaż... W czasach biblijnych chyba w spódniczki ubierali się?

   Usuń
 19. A ja dzisiaj właśnie ogoliłam nogi i teraz dręczy mnie myśl, czy aby zrobiłam to właściwie... Chyba nie będę mogła zasnąć!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Możesz spać spokojnie, Czarownico. Ekspertów nie brakuje. Na pewno któryś zaleca Twój sposób!

   Usuń
  2. bo dzisiaj nogi się depiluje, a nie goli, ot co;)

   Usuń
 20. Dzieje się, oj dzieje lub będzie działo ;D. Hmm, a według Ciebie jakich właściwych wyborów powinny dokonywać kobiety, żebym tak wiedziała na przyszłość? Bo może nie wiem, co powinnam wybierać... I kto by chciał startować do Biebera poza Seleną?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tego to ja nie wiem. To wiedzą tylko eksperci (zdaje się, że amerykańscy albo angielscy, bo radzieckich już nie ma).

   Tego też nie wiem. Może Michał Wiśniewski?

   Usuń
 21. Ostatnio widziałem w Internecie zdjęcie majtek z papieżem Janem Pawłem II. Myślałem, że widziałem już wszystko, a tu taka sytuacja, nie wiadomo co można zrobić z takim czymś? Śmiać się z głupoty ludzi, płakać nad nią. Sam nie wiem już.

  Co do pozostałych wydarzeń to chyba ten występ pani Górniak budzi moje zainteresowanie. Może ktoś się spyta jej kiedy w końcu wyda płytę nową, bo 6 lat na nagranie kilkunastu kawałków to przesada. Z drugiej strony nie ma się co dziwić skoro z tego co czytałem gdzieś, weszła któregoś pięknego dnia do studia nagraniowego i powiedziała do muzyków, że mogą wyrzucić cały materiał do kosza, bo zmienia się jej wizja artystyczna. Należy dodać, że mieli gotowe już jakieś 70% muzyki. I jak tu się nie dziwić?

  :) Nie wpadłem na to, że podświadomie mogłem faktycznie szukać tej super ładnej jamniczki. Nie udało się niestety drugi raz jej spotkać.

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ciekawe czy robią majtki z Mahometem?
   Liczę na to, że Górniak zaśpiewa Hymn Polski na tym koncercie!

   Usuń
 22. Ten świder i dziura w ścianie przypomniał mi o pewnym zdarzeniu, którego byłem pośrednim świadkiem. Otóż do jednego z Amsterdamskich salonów rozpusty trafiła rodzina Polaka pracującego w Holandii. Rodzina, mieszkająca w Polsce na wsi, chciała obejrzeć hard porno, więc znaleziono jeden z salonów, gdzie z dziur w ścianie zwisają (lub wyczekują) organa płciowe o różnych parametrach i potrzebach. Jedno "stanowisko" było wolne i wtedy ciekawa Polka postanowiła je wykorzystać jak dziurkę od klucza i zajrzała do środka. Oczywiście natychmiast zaserwowano jej w oko to czego raczej nie oczekiwała, a co było standardową usługą w tym salonie. Od tego zdarzenia minęło 12 lat, ale anegdota jest nadal żywa.

  Andrzej Rawicz (Anzai)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Pewnie stąd wzięło się powiedzenie "Ch... ci w oko"!

   Usuń
 23. Od razu przypomniało mi się sake, którego chciałbym kiedyś spróbować. :) A na poważnie to jest sporo potraw i napojów jakie chciałbym spróbować. Większość pochodzi z Azji. :)

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Azjaci surowe paskudztwa żrą (z tego co wiem)!

   Usuń
 24. Dziękuję za rozbawienie i poprawienie nastroju. Mam nadzieję, że znajdzie się taki, kto skoczy do sklepu i przyniesie z niego, to co Wam pozwoli mieć wyśmienity humor. Uściski.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Taki co skoczy, zawsze się znachodzi. Trudniej o sponsora...

   Usuń
 25. Bardzo dziękuję. Okropnie niedoinformowana byłam.

  OdpowiedzUsuń
 26. Mieszkam niedaleko Łodzi, będę mogła się wybrać :D

  OdpowiedzUsuń
 27. gdzieś w kosmos strzelił mój ostatni komentarz, ale nic to. w końcu piątek, wokół Syrii coraz goręcej, więc nie ma co się zajmować czymś takim, czyja kolej do sklepu skoczyć.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Blogger chyba ma czasami pomroczność jasną!
   Masz rację Maakrelo. Nie będziemy ustalać czyja kolej, wszyscy pójdziemy do sklepu!

   Usuń
 28. Prasówka o szerokich horyzontach :)
  Ja akurat wiem, gdzie byłam, gdy usłyszałam o katastrofie smoleńskiej. W domu byłam i normalnie bym o tej godzinie, która jest dla mnie świtem spała, że jednak musiałam wstać ustawiłam radio na budzenie, no i mnie właśnie tą wieścią obudziło. Pewnie dlatego pamiętam.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Tak naprawdę ja też pamiętam, ale nienawidzę kiedy Szwaby mają rację!

   Usuń

Jeżeli pojawiają się jakieś obrazki, to przysięgam, że ja nie mam z tym nic wspólnego. W ustawieniach zaznaczyłem stanowcze NIE dla obrazków!