wtorek, 16 czerwca 2020

Rozterki kandydatów. Andrzej

Jak żyć, Panie Prezesie? Znowu LGTB się na mnie zwaliło. Człowiek nawet do Lublina nie może spokojnie pojechać... Zaraz wyskakuje jakaś panienka i podtyka mi pod nos transparent z napisem "Jesteśmy ludźmi nie ideologią"... Jak ona może pisać takie coś? Przecież już "Mazowsze" śpiewało ślicznie: "Cyraneczka nie ptak, dziewczyna nie ludzie"... Myślałem, że chociaż mrygnie na mnie... Zaraz bym za nią poszedł...

Gdzież tam! A potem zaczęli skandować: "Dłu-go-pis, dłu-go-pis" i jeszcze: Mar-jo-netka, mar-jo-netka"!
Chyba też zrobię sobie transparent i będę im pod nosy podtykał... Np. "Jestem człowiekiem nie długopisem"! Albo "Jestem prezydentem nie marionetką"!

O co chodzi tej ideologii LGTB? Czy ona nie wie, że jest fałszywa? Prawdziwa ideologia to tata, mama, dzieci i wujek Jarek ewentualnie... Krzyczę o tym na każdym wiecu, a oni dalej swoje, nic do nich nie dociera!

I jeszcze siostrzeniec Morawieckiego ujawnił, że jest homoseksualny... Niedobrze... Ja też mam siostry.. Niby homoseksualizm to dzisiaj nie wstyd... Ale ciągle grzech!
Zresztą dziwny jest ten Morawiecki. Ja jestem Krakusem, ale takiego czegoś pojąć nie mogę... Byłem z nim niedawno na piwie. Pytam go: "To co, Mateusz, jeszcze po jednym"? A on mi na to odpowiada: "Chyba, że ty weźmiesz, bo mnie nie stać".

A ten Rafał! Ależ on ma wstrętne nazwisko! Wykorzystali to hejterzy i już wymyślili paskudne hasło: "Trzask i po długopisie"... Na szczęście Covid działa na moją korzyść. Powiadają, że maseczka poprawia mój wizerunek, a Rafałowi pogarsza...

Szkoda, że Sikorowski i Turnau nie chcą przenieść stolicy do Krakowa... Miło by było spędzić drugą kadencję w grodzie Kraka... Jak to leciało w tej ich piosence? Jakoś chyba tak: 
"Nie przenoście nam stolicy do Krakowa,
 Chociaż tak lubicie wracać do symboli,
 Bo się zaraz tutaj zjawią
 Butne miny, święte słowa
 I głupota, która aż naprawdę boli".
Ciekawe, kogo oni mieli na myśli?
63 komentarze:

 1. Bo w Krakowie to się chadza z księżycem w butonierce, a w stolicy to niektórzy palą tęczę...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Podoba mi się chadzanie z księżycem w butonierce. Wandalizmu nie popieram i nie rozumiem, zwłaszcza gdy niszczą coś ładnego.

   Usuń
 2. Hhhmmm> gdyby Andrzej chociaż mrygnął na mnie... Zaraz bym za nim poszła... i skandowałabym; dłu-go - PiS;
  bo mam słabość do... Andrzejów :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. A ja mam słabość do andrzejek i po andrzejkach też miewam słabość...
   Faktycznie, takie skandowanie można dwojako rozumieć...

   Usuń
 3. Tak a propos okrzyku „marionetka”, słyszałem ostatnio taki okrzyk: „ma-ryjo-ma-tko, co on ga-da!”. Okazało się, że miałem niewyczyszczone uszy. Katolicy by takich okrzyków nie wznosili.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Moim zdaniem katolicy unikają wznoszenia jakichkolwiek okrzyków. Raczej preferują niezagłośną modlitwę i nieco głośniejsze pieśni religijne.

   Usuń
  2. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  3. Przypomnij sobie szturmy modlitewne we Wrocławiu, czy w czasie wystawiania sztuki „Klątwa”. Ich modlitwy podobno były tak głośnie, że w zamkniętej widowni było je słychać. Ostatnio dla wzmocnienia siły modłów używają megafonów. Ledwie w ostatnią niedzielę, jadąc samochodem i słuchając muzyki, myślałem, że radio mi się przestawiło na „Radio Maryja”. Ale nie, radio było w porządeczku. Akurat zatrzymałem się przed pasami dla pieszych przy wyjściu z kościoła...

   Usuń
  4. Nie przypomnę sobie, bo nie brałem w tym udziału. Owszem, czasami biorę udział w różnych wydarzeniach religijnych, ale nie było na nich wznoszenia okrzyków...
   W kościołach jest przeważnie dobra akustyka, albo dobre nagłośnienie. Nic dziwnego, że słychać przy wejściu odgłosy Mszy.

   Usuń
 4. Nie chce mi się czytać, ani pisać o tym "ludziu" co drze mordę: "LGBT to nie ludzie, to ideologia!". Tak wstrętnej gadziny polityka jeszcze nie widziała. Tfu, tfu, tfu ... zgiń, przepadnij ...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ten komentarz został usunięty przez administratora bloga.

   Usuń
  2. Przykro mi, Aisab. Musiałem skasować Twój komentarz. Nie toleruję obrażania komentujących.

   Usuń
  3. Do tej pory jeszcze nie oceniałem polityków pod względem ich gadzinowatości... Muszę o tym pomyśleć.

   Usuń
  4. Boja> nie musi Ci być przykro :)
   to moja wina, bo...
   chciałabym ale pojąć nie umiem;
   nie rozumiem;
   Prezydenta RP wolno obrażać wyzywając "gadziną";
   to tolerujesz, ale odbić piłeczki nie wolno;
   a może powinnam to zgłosić gdzie indziej???

   Usuń
  5. ale na obrażanie wrażych kandydatów to już przyzwolenie jest,a urzędującego El Presidente to już obowiązkowo.Słychać tęsknotę za "chamską hołotą"i Prezydentem z komuszymi wątkami w życiorysie(TW)?Leśni dziadkowie czuwają,a i mamusie też nie dadzą zrobić swoim pociechom krzywdy...(różne ideologie)
   na bosaka

   Usuń
  6. Widzisz, Aisab... Gdyby to Prezydent odbił piłeczkę, nic by mi było do tego... Ot, sprawa między dwoma Andrzejami, nie wtrącałbym się.

   Ja naprawdę nie mam pojęcia czy nazwanie kogoś gadziną za słowa "LGBT to nie ludzie, to ideologia!" jest obrażaniem. Nie jestem w stanie tego rozstrzygnąć.
   Jeżeli zgłosisz to gdzie indziej, to może tam rozstrzygną?

   Usuń
  7. pani Basiu,proszę się nie obwiniać,ale tak trzymać.Jest przyzwolenie na obrażanie katolików,ale milczeć nie należy.Obecny El Presidente nie jest z mojej bajki,ale odbierając mu człowieczeństwo nazywając "gadziną",to o kimś świadczy.Tym bardziej jeśli chodzi o człowieka ,a nie o ideologię.Kapici?"Gad","gadzina" to czysta grypsera...
   a umywanie rąk,że się nie ma pojęcia o czym się pisze?To po co ta cenzura wobec A?Dla b.wielu ludzi LGBT,to ideologia(neobolszewizm),a która wizja Polski wygra?Katolicy,czy grypsujący ideolodzy niedługo się okaże.
   na bosaka

   Usuń
  8. Mój komentarz tylko usunięto[prawo administratora].
   Nie mnie nazwano "gadziną",więc nie mnie obrażono;
   lecz Prezydenta RP [póki co A.Duda do 6 sierpnia jest Prezydentem RP ; jest na to paragraf; o czym powinni wiedzieć zarówno komentujący jak i Autor bloga];
   to się nadaje do...telewizji czy do prokuratora???
   Jako obywatelka RP mam prawo upominać się o szacunek dla Głowy Państwa. Wiele w tym prawdy, że
   ""LGBT to nie ludzie, to ideologia!"
   bowiem wielu gejów, lesbijek, biseksualnych i transwestytów nie można nazwać ludźmi; nie zasługują na szacunek; dowodzi tego ich zachowania na paradach;
   1) Wagina jako Najświętszy Sakrament. „Zachowujecie się obrzydliwie”
   2) „To wulgarna prowokacja”parodia mszy św.
   3) „Czekam, aż wszystkie stare k***y głosujące na PiS wymrą”. Szokujące nagranie z marszu LGBT
   4) Uczestnicy „Marszu Równości” w Częstochowie dopuścili się profanacji nie tylko symboli religijnych i obrazu M.B.Cz. ale także polskich symboli narodowych
   Tak się nie zachowują normalni ludzie;
   Kto jest "gadziną" to czasami widać i słychać...
   NIC TO; podobno karma wraca niczym bumerang do człowieka.

   Usuń
  9. chyba wiem,co panią boli..Atak nastąpił po pani deklaracji.Tu raczej nie spotka pani sprzymierzeńców,a po większości komentarzach nie ma co liczyć na kulturną pogawędkę-"bo się zaraz tutaj zjawią....i głupota,czy hołota,to już zależy od ideologii..."Jeszcze będzie normalnie...-myślałby kto
   na bosaka
   na bosaka

   Usuń
  10. Dziwne zdanie napisałaś, Aisab:
   "Wiele w tym prawdy, że"LGBT to nie ludzie, to ideologia!" bowiem wielu gejów, lesbijek, biseksualnych i transwestytów nie można nazwać ludźmi; nie zasługują na szacunek; dowodzi tego ich zachowania na paradach;"

   Nawet Żalek i Czarnek nie posunęli się tak daleko!

   Usuń
  11. Ten komentarz został usunięty przez autora.

   Usuń
  12. Nazwanie kogoś "gadziną" nie odbiera człowieczeństwa?
   jest może delikatniejsze od mojej wypowiedzi?
   a jak powiem;
   " „Czekam, aż wszystkie stare k***y głosujące na KO i Lewicę wymrą” to też będziesz tolerował?
   Pozwoliłeś aby na Twoim blogu Prezydenta nazwano "gadziną" lecz tej osoby nie wolno obdarzyć takim epitetem? jak to się ma do uczciwości?

   Usuń
  13. Aisab, politycy nie są dla mnie sacrum, nawet ci na których głosuję. Natomiast goście, którzy tutaj przychodzą już tak. Można czepiać się ich poglądów, ale osobiste wycieczki są niedopuszczalne.
   Czy takie zasady są nieuczciwe?

   Po co byś miała takie coś mówić? Co innego jest ponazywać jakiegoś polityka (każdy ma coś za uszami), a co innego Bogu ducha winnych ludzi i jeszcze życzyć im śmierci.

   Usuń
  14. Boja> z całym szacunkiem;
   Nikomu nie wolno życzyć śmierci;
   ani też odbierać godności;
   "nie czyń drugiemu, co tobie niemiłe"
   z czyimiś poglądami można się nie zgadzać,
   kogo można nie lubić, ale...
   wyzywać "gadziną"...
   i Ty to usprawiedliwiasz i tego bronisz?
   chyba przez to stracę do Ciebie szacunek...

   Usuń
  15. A w którym miejscu ja to usprawiedliwiam i bronię?
   A gdyby ktoś napisał takie coś:
   "Tak dobrze było, interesy szły aż miło, pieniążki płynęły szerokim strumieniem... No i przyszedł Andrzej i wszystko się urwało... Tak wstrętnej gadziny polityka jeszcze nie widziała. Tfu, tfu, tfu... zgiń, przepadnij"...
   Też uznałabyś, że Andrzejowi odbiera to godność i odczłowiecza go?
   Coś w tym stylu zamierzam napisać w poście o rozterkach następnego kandydata.

   Usuń
  16. Andrzej sam sobie odbiera godność takimi stwierdzeniami. I dodatkowo profanuje stanowisko jakie zajmuje. :(

   Proszę też zauważyć, że gadzina to jednak jakieś zdrobnienie - od gada... :)
   Bo chyba gorzej by zabrzmiało gdyby zamiast gadzina napisano gad, prawda?

   Usuń
  17. Boja usprawiedliwiasz i bronisz chamstwa zachowują komentarz godzący w godność człowieka, zaś usuwasz zwrócenie uwagi, że tak się nie godzi czynić bo "kto się tak przezywa sam się tak nazywa" to nawet dzieci w przedszkolu wiedzą.
   Nikt nie wymaga ani od Ciebie ani od innych, aby traktowali drugą osobę jak sacrum, lecz szacunek należy się każdemu. Wyzywanie od gadów ["gadzin"]tak naprawdę świadczy o wyzywającym, a Ty jesteś tego współwinnym, bo "kto z kim przestaje takim się staje";
   Miałam zamiar pod każdą kolejną Twoją notką o kandydacie cytować tą wypowiedź, lecz doszłam do wniosku, że żaden kandydat, żaden człowiek na to nie zasługuje.
   Usunięcie przez Ciebie mojego komentarza
   [będącego zwróceniem uwagi, że tak naprawdę słowa takie świadczą o komentującym]
   jest dla mnie wystarczającym powodem aby podziękować za dyskusję i rozstać się; w obawie, że też się taką stanę;
   dziękuję i pozdrawiam ...

   Usuń
  18. Nie ma sprawy, Aisab. Ta "gadzinowa" dyskusja też mi już zbrzydła.
   Jestem pewny, że wkrótce znajdziemy przyjemniejszy temat do rozmowy.
   Również dziękuję i pozdrawiam...

   Usuń
  19. Skoro emocje wygasły to rozwinę sentencję mojego komentarza. Gdybym bowiem chciał kogokolwiek obrazić to bym się zwrócił imiennie (po nazwisku, stanowisku, i po pysku). "LGBT to nie ludzie to ideologia" wykrzykuje co drugi pisior. To dlatego użyłem zwrotu "ludź" dodatkowo ujmując go w cudzysłów. Ot, taka fikcja literacka, może nie dla wszystkich zrozumiała, za co przepraszam. Następną "razą" będzie inaczej, czyli po nazwisku, stanowisku, i po pysku. Tyle mojego zysku.

   Usuń
  20. tyle zysku,że to zapowiedź groźby karalnej.Pan Jacek S.pobity przez łobuza,teraz kolej na "ludzia"(pisiora)?Nie idźmy tą "razą"drogą Cyby.Nie daj Boże info o pobiciu pisiora-po nazwisku,stanowisku i zero zysku...
   na bosaka

   Usuń
  21. Szanowny Panie gospodarzu. Nie przeszkadza Panu lżenie prezydenta dość sporego kraju jakim jest Polska a jednocześnie, przeszkadza, ubliżanie komuś kto prezydenta obraża. Może tak chociaż jedna miarą jednego i drugiego dla przyzwoitości.Niedawno prezydentem był pan Komorowski. Człowiek wybitny w byciu niewybitnym. Nigdy nie pozwoliłam sobie na inwektywy pod jego adresem dlatego , proszę Pana by jeśli pozwala na obrażanie prezydenta Polski-równą miarą pozwalał na odpowiednie traktowanie takiego komentującego. Bardzo dziękuję za uczciwość, której tak bardzo brakuje, na świecie.

   Usuń
  22. Szanowny Gospodarz to zakamuflowana opcja KO więc nie ma się co dziwić, że postępuje jak postępuje.
   Dowodem jest to, że robi nas w bambuko.
   "Rozterki kandydatów. Andrzej"
   wystawia na obstrzał [obelgi i szyderstwa] jednego
   Andrzeja - prezydenta,jakby nie wiedział iż kandydatów jest JEDENASTU.
   No cóż, nie ma się co dziwić, ta opcja tak ma.
   Oszukuje, kłamie i podjudza. Nie cofnę tej opinii, dopóki nie ukażą się rozterki pozostałych DZIECIĘCIU kandydatów.

   Usuń
  23. prześmiewcza forma humoru kolesi prof.Gendera podoba się widać ludziom o różnych poziomach kulturalnych i emocjonalnych.Trafia się nadwrażliwiec,jak i pospolite chamidło....bez urazy.Na oficjalne chamstwo wobec El Presidente jest przyzwolenie nawet od takiego autoryteta,jak prof.Bralczyk,który oświadczył,że nazwanie "chamem"Lecha K.(jako prezydenta)nie jest niczym uwłaczającym.Zapamiętał to widać J.K.i zainspirowany dodał "hołotę"-i no trwa przetarg na różne literackie fikcje i fantazje.Te niektóre mogą podpadać pod art.216kk(?)-znieważanie za pośrednictwem internetu,ale kto by na takie bagatelki zwracał uwagę?Może jedynie Ordo Iuris,czy jakoś tak...
   na bosaka

   Usuń
 5. Oj trudno wcielić się w kogoś , no chyba że jest się aktorem z powołania...A wejść w czyjeś myśli...Do tego potrzeba myślowidza. Czekam na rozterki następnego kandydata.

  A tak w ogóle to dobrze, że nie mieszkam w Warszawie,ani w Krakowie, chociaż komnatą na Wawelu bym nie pogardziła :)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. zaraz trudno,niektórzy mają talent do wcieleń.Nie ideologia,a szkoła LGBT:w którym sztabie znajdzie się Rafalala,liczę na tolerancję...

   Usuń
  2. Niewątpliwie coby się ponownie wcielić trzeba pierwej odpowiednio sobie zapracować i.. wyzionąć ducha. Odgrywanie ról to choroba, która dotyczy większości , a nie tylko polityków. Co do sztabów, to skojarzenie mam jednoznacznie ograniczone - sztab generalny :)

   Usuń
  3. jasne,że to w sztabie generalnym wyznaczają odpowiednie role podwładnym(kandydatom),a ci se pogrywają jak potrafią.Niektórzy potrafią niewiele,mimo to brną dalej i obiecują ile mogą (z kasy naiwniaków).Przebierańcy i agenci ubezpieczeniowi na "słodkie i miłe życie,bez chłodu,głodu i bicia"grają na uczuciach "prostego ludu",jak i biorą pod włos młodych,wykształconych z wielkich miast...
   na bosaka

   Usuń
  4. Żeby wejść w czyjeś myśli trzeba albo zgłupieć, albo zmądrzeć. Rzadko zdarza się ktoś na identycznym poziomie...
   W komnatach na Wawelu arrasy są, sporo byś miała roboty z odkurzaniem, Katasto...

   Usuń
  5. uzupełnię,jeśli łaska...
   konieczne jest wstępne pranie,dotyczy to zarazem arrasów,jak i mózgów...To praca żmudna i długotrwała, zarówno dla konserwatora,jak i dla polityka,blogera czy innego blagiera ...wymaga cierpliwości.Zatem,pamiętać należy o przestrodze:"bacz,byś od mądrości swej nie zgłupiał".
   na bosaka
   na bosaka

   Usuń
  6. Czyszczenie arrasów jak i pranie mózgu - wskazane. Świeże poglądy mają też , jak się okazuje,wpływ na wygląd, bo człek jest całkiem inaczej postrzegany niż dotychczas. Przestroga rzeczywiście skłania do umiaru, bo niejednemu nadmiar uderza do głowy :)
   A na Wawelu jest taka komnata bez arrasów...Tam przyjmują i tych na bosaka też... https://www.focus.pl/artykul/czakramy-ziemi-czyli-miejsca-mocy-w-polsce?page=2

   Usuń
  7. otóż to,należy zwrócić szczególną uwagę na powierzchowność danego obiecywacza.Nie ma ani łysego,ani garbatego-to nie są przypadkowi ludzie.Oni są zaangażowani ideologicznie i w swoim samozakłamaniu przewidywalni.Wawel?Za wysokie progi...
   Bliżej mi do Rapy.Tu można swobodnie poleżeć na zapchlonej derce, w cieniu piramidy i w samych badziejkach
   na bosaka

   Usuń
  8. Czyli jednak arystokratycznie..., hi,hi

   Usuń
  9. O ile oczywiście wspominasz o Rapie w powiecie gołdapskim i tamtejszej piramidzie...
   Chyba że mowa jest o ludności rdzennej wysp Wielkanocnych(Rapa Nui)...

   Usuń
  10. tamtejsza piramida(Rapa) i tutejsza terma(Gołdap),jezioro,rzeki i las-cykliczna penetracja mazurskich klimatów.Oddech świeżym powietrzem.Kamienne wizerunki na Wyspie W.mają więcej wyrazu milcząc,niż większość gadających głów(kandydatów)w TV.To tak,jakby "rdzenny"wyspiarz czytał pismo rongo-rongo i nikt z tego nic nie skuma,nawet ten czytający.Zero rozterek....
   na bosaka

   Usuń
 6. Może mnie nikt nie pobije, nie zakrzyczy i nie zwyzywa ,że napiszę , co mi wolno chyba , zdeklarowanej lesbijce, że nie znam nikogo, kto jest podobnie wyjątkowy jak ja w swojej orientacji by chciał mieć coś wspólnego z nazwą czy przesłaniem LGBT- to ideologia dobra dla pedofilii , ekshibicjonistów i tym podobnych a ze czasem ktoś normalny się zapodzieje to i lepiej dla wizerunku.
  Czy na paradzie , facet z genitaliami na wierzchu- to LGBT- Gej czy zboczeniec ?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. ideolog LGBT?
   na bosaka

   Usuń
  2. Kloszard > jeśli facet z genitaliami na wierzchu będzie "swój",
   to znajdzie się tego usprawiedliwienie [znajdą się adwokaci],
   ale jeśli byłby to z opcji przeciwnej, to....
   musiałby przeprosić za to, że w ogóle żyje;
   nienawiść czy podwójna moralność?

   Usuń
  3. należy popierać normalność i nie zgadzać się na normalizację ekscentryczności.Homoseksualiści pozostają w sferze prywatności,a wesołkowie(gays)panoszą się w sferze publicznej i dążą do uznania swoich "praw".Św.Augustyn:kochaj człowieka,nienawidź grzechu-dla chrześcijanina jest to oczywistą,oczywistością...
   na bosaka

   Usuń
  4. Aisab - to w opcji przeciwnej nie ma adwokatów, a są tylko w "swojej"?
   I proszę nie uciekać od odpowiedzi na postawione istotne pytanie - czy facet na paradzie z genitaliami na wierzchu to koniecznie musi być gej, czy może to być jednak jakiś całkiem heteroseksualny zboczeniec?

   Usuń
  5. Kurde, następny problem się pojawił. Całą noc myślałem czy na paradzie , facet z genitaliami na wierzchu- to LGBT- Gej czy zboczeniec... Mam nadzieję, że nie przyśni mi się, kiedy w końcu usnę.

   Usuń
  6. Śmichy chichy, tyle, że niektórzy zamiast tego "czy" między Gej i zboczeniec uporczywie widzą tylko "czyli".
   A to chyba tak ogólnie nie jest w porządku.

   Usuń
  7. No dobrze, nie będę się uchylał. Dla mnie facet paradujący na paradzie z przyrodzeniem na wierzchu to zboczeniec. Niektórych tylko zastanawia, dlaczego faceci z genitaliami na wierzchu pojawiają się na Paradach Równości, a nie na Marszach Niepodległości?

   Usuń
  8. Może na marszach niepodległości nikt nie musi się dowartościowywać, pokazując.

   Usuń
  9. "istotne pytanie"-w jakim celu chodzi się na parady i marsze?Wśród uczestników zdarzają się również ludzie chorzy(np.przypadłości natury psychicznej).Patriotyzm wg postępaków europejskich to też choroba...
   na bosaka

   Usuń
 7. Każda kampanie wyborcza budzi wzmożenie zainteresowania się nie tylko polityką, a nawet mniej polityką niż politykami i ich przywarami. A jak już o maseczkach. Zauważyłem, że wiele kobiet zwraca na mnie uwagę jak idę jeden jedyny w miarę zatłoczoną ulicą Olstyna.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. jeden jedyny na golasa,ale w maseczce?Należy zachować odpowiednią odległość i jest ok...król jest nagi
   na bosaka

   Usuń
  2. Zaraz tam na golasa... Może tylko na bosaka?

   Usuń
  3. sumując przedwyborczy dyskurs(merytoryczne fiasko?)o kandydacie Andrzeju,to znaczna część uczestników skupiła się jednak na emocjach i ideologii.Kontrowersje wokół ruchu LGBT i wtręty na temat paradnych zachowań uczestników i przebierańców(i golasów)tegoż, całkowicie poróżniły dyskutantów i wypaczyły główny sens notki.Tym żyją potencjalni wyborcy?Do wyborów niedaleczko,czekamy(nie wszyscy?)) na dalszych kandydatów,albowiem może paść zarzut o faworyzowaniu(TVPINFO-bis)tylko wybrańca PiS.Może na tapetę wziąć kandydata B.i jego program-to jest dopiero alternatywa...
   na bosaka
   na bosaka

   Usuń
 8. Gorąca dyskusja, ale widać, że nie wszyscy przeszli pranie mózgu... Brawo za usuwanie napastliwych komentarzy na innych komentatorów.
  Serdeczności zasyłam

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. pranie na gorąco....ekspres.
   na bosaka

   Usuń
  2. Ano gorąca... Jednak wydaje mi się, że lepiej rozmawiać na chłodno, bez egzaltacji.
   Dzięki, Ultro.

   Usuń
  3. na chłodno?piwo z lodówki z sokiem z kwiatu czarnego bzu...bezalkoholowe.
   na bosaka

   Usuń
 9. Piosenka z przepowiednią, niczym jajko z niespodzianką.
  Mam nadzieję, że jednak Nie-długo-Pis. :/

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli pojawiają się jakieś obrazki, to przysięgam, że ja nie mam z tym nic wspólnego. W ustawieniach zaznaczyłem stanowcze NIE dla obrazków!