niedziela, 1 grudnia 2019

Przegląd

My byliśmy trochę przymuleni, ale licho nie spało i cały czas coś się działo:

- Jeszcze niedawno dalibyśmy się pokroić za pisiorski reżim... To się zmieniło ostatnio. Skurczysyny i córki wprowadzają akcyzę+ na alkohol! Z naszej twarzy zniknął banan od ucha do ucha, w jego miejsce pojawił się ponury banaś.

- Humor poprawił nam fakt niezaprzeczalny, że Polska posiada najlepsze w Europie (i Australii) juniorki. W ubiegłym roku Eurowizję Junior wygrała Roksana Węgiel, a w tym - Viki Gabor. Tytuł piosenki Viki: "Superhero".

- Takim właśnie Superhero (w tym wypadku cudzysłów nie jest potrzebny) okazał się Łukasz z Londynu. Kłem narwala powstrzymał groźnego terrorystę!

- Z kolei chwilowo zmroził nas tytuł na jakimś portalu: "Roksana Węgiel oczekuje dzidziusia". Na szczęście z ulgą doczytaliśmy, że ów dzidziuś będzie jedynie braciszkiem Roksany... A skoro już mowa o dzieciach i węglu... Chcielibyśmy aby jacyś amerykańscy naukowcy rzetelnie wybadali kto wyemituje więcej gazów cieplarnianych - pięciokilowy ludzki bobasek, czy pięć kilo "czarnego złota"?

- Inny tytuł: "Kubica żegna się z Williamsem". Mylnie sądziliśmy, że Williams to ten łysawy brytyjski kniaź - dzieciorób... Otóż nie, Williams to stajnia, wyścigowa wprawdzie, ale stajnia!

- Pełno w mediach Filipa Chajzera. Dziennikarz nieudolnie udawał atak paniki na wizji. Niektórzy oburzają się, uważając że są to kpiny z ludzi naprawdę cierpiących na takie ataki, ale my nie mamy zamiaru rzucać w biedaka kamieniami. Filipek jest trochę obciążony, bo (jak sam się przyznał) niegdyś wyglądał jak Donald Trump!

- 72-letni Karol Strasburger został tatusiem i, jak sam twierdzi, pęka ze szczęścia... My pękamy ze śmiechu gdy Pan Karol opowiada dowcipy w "Familiadzie"!

- Na koniec coś antykościołowego. Z okazji Czarnego Piątku ksiądz z Rogalina ogłosił 100% zniżki na śluby i chrzty! U tego duszpasterza jeszcze dzisiaj można nabyć oba sakramenty za friko!

15 komentarzy:

 1. Jesteś przeciwny darmowym ślubom i chrztom? Dlaczego taką wspaniałą informację nazywasz antykościelną?

  OdpowiedzUsuń
 2. Oj, nie wiedziałam Boyu, że z Ciebie taki Plotek :) Pewnie byłoby śmieszniej, gdybym kojarzyła osoby. Tak, kniazia kojarzę, ale Chajzer?! Któż to taki? Z jakimś ginekologiem mi się kojarzy, ale to chyba złe skojarzenie?

  OdpowiedzUsuń
 3. Wiesz> u mnie ostatnio nieco szwankuje wzrok [to skutek wyjątkowo chimerycznej choroby] dlatego początkowo przeczytałam, że Łukasz z Londynu kłem nergala [narwala] powstrzymał groźnego terrorystę!
  Prędko sprawdziłam, jak to naprawdę było i jak wygląda narwal.
  Masz nauczkę; nie warto dać się pokroić za cokolwiek; a tym bardziej reżimy...bo one przychodzą i odchodzą a my [przynajmniej ja]bezustannie zaciskamy pasa i klepiemy biedę;
  nie bój żaby; jak powiadał ongiś Urban: "rząd się sam wyżywi";
  z nami może być gorzej :)
  u mnie również zniknął banan od ucha do ucha, gdy przyszło mieć "stosunek" z naszą, chorą służbą zdrowia; a Ty chcesz się kroić??? weź nerwosol; jak już nie starczy na akcyzę za alkohol :) ;

  OdpowiedzUsuń
 4. Witaj, Bojo.

  Przegląd aktualiów dający wiele do myślenia.
  Na przykład to, że 100% zniżki może dotyczyć obu usług i wtedy na każdą z nich przypadałoby już tylko po 50%:)

  Pozdrawiam:)

  OdpowiedzUsuń
 5. Ksiądz chyba na serio wziął sobie do serca "Czarny Piątek", bo co z tego, że śluby i chrzty za darmo, jak umrzeć trzeba za kasę.

  OdpowiedzUsuń
 6. A na pogrzeby nie ma zniżki? nieładnie...
  Pytanie tylko czy pan Karol sam strzelał, czy inny myśliwy zza drzewa?

  OdpowiedzUsuń
 7. Tak a propos tego superhero Łukasza. Odznaczać go chcą, choć on nasz kraj zdradził dla tych dziwnych brytoli, co to im się UE nie podoba. Ja bym tam odznaczył Banasia, który pierwszy do czasów Kopernika wstrzymał Słońce. Słońce Żoliborza.

  OdpowiedzUsuń
 8. A ja tylko pozdrawiam, bo weny brak na komentarz.

  OdpowiedzUsuń
 9. 100% zniżki na sakramenty, które z zasady powinny być bezpłatne... Kościół nigdy nie przestanie mnie zadziwiać umiejętnością manipulowania ludzkimi umysłami...

  OdpowiedzUsuń
 10. I znowu Cię długo nie było Bojo.
  Ale jak wróciłeś to znowu wejściem Smoka...
  :-)

  OdpowiedzUsuń
 11. U Ciebie Boja bez picia można się ubawić
  :)

  OdpowiedzUsuń
 12. Jak nisko kościół upada,że takie "rzeczy" sprzedaje..

  OdpowiedzUsuń
 13. No z tą akcyzą, to rzeczywiście nieładnie. Trza będzie przywyknąć :-) A te wszystkie Chajzery i Węgle, to dla mnie jakaś równoległa rzeczywistość, zupełnie nie ogarniam kto to...

  OdpowiedzUsuń
 14. Z okazji zbliżających się Świąt życzę wszystkiego najpiękniejszego w blogowaniu, życiu osobistym i zawodowym.

  OdpowiedzUsuń

Jeżeli pojawiają się jakieś obrazki, to przysięgam, że ja nie mam z tym nic wspólnego. W ustawieniach zaznaczyłem stanowcze NIE dla obrazków!